Domů 9 Aktuality 9 12. ročník Dne zaměstnanců nemocnice v Dačicích

12. ročník Dne zaměstnanců nemocnice v Dačicích

Dovolujeme si Vás pozvat na již 12. ročník setkání bývalých a současných zaměstnanců nemocnice v Dačicích, které se bude konat dne 7. října 2022. Společné setkání se uskuteční tradičně v jídelně nemocnice od 15 hod do 18 hod.

Program setkání:

1. Úvod – přivítání a vstupní informace o stávající nemocnici Mgr. Ing. Marta Krechlerová – předseda představenstva Nemocnice Dačice, a.s.

2. Stručná informace o plánech na rok 2022 a roky následující v Nemocnici Dačice, a.s.

3. Pro zájemce z řad zaměstnanců prohlídka prostor nemocnice – Mgr. Ing. Krechlerová v 15.30 h (zájemce prosíme, aby během prohlídky dodržovaly zvýšené hygienické předpisy – respirátor a dezinfekci rukou).

4. Společenská část setkání s občerstvením v jídelně nemocnice.

V roce 2022 stále pokračujeme s vylepšením nemocnice. Z důvodu probíhající rekonstrukce přízemí hlavní budovy se letos prohlídky nemocničního areálu pro veřejnost konat nebudou. Rádi Vás provedeme při dalším setkání. Děkujeme za pochopení.

Prosíme bývalé zaměstnance, kteří nedostávají pozvánku poštou či emailem, aby přijali naše pozvání alespoň touto cestou. Bohužel se nám nedochovaly po předchozích provozovatelích nemocnice personální seznamy a Vaše adresy neznáme. Avšak budeme rádi, pokud si na setkání uděláte čas.

Těšíme se na setkání s Vámi.