Domů 9 Aktuality 9 Byla jmenována nová hlavní sestra Nemocnice Dačice,a.s. – Marcela Mátlová

Byla jmenována nová hlavní sestra Nemocnice Dačice,a.s. – Marcela Mátlová

Ke dni 15.3.2017 byla jmenována Marcela Mátlová novou hlavní sestrou Nemocnice Dačice,a.s..

Dne 24.2.2017 vedení nemocnice vyhlásilo výběrové řízení na post hlavní sestry, do kterého se přihlásily 3 uchazečky.

Vyhlášení a jeho podmínky naplnění byly zveřejněny na webových stránkách nemocnice v plném znění. Následovala 2 kola výběrového řízení a dne 9.3.2017 představenstvo Nemocnice Dačice,a.s. rozhodlo  jak uvedeno.

Děkujeme touto cestou za obětavou a systematickou práci bývalé hlavní sestře paní Milušce Štumarové-Lovětínské, pod jejímž vedením Nemocnice Dačice,a.s. získala akreditaci- Certifikát kvality a bezpečí.

Zároveň přejeme nové hlavní sestře dobré a vstřícné spolupracovníky, hodně energie a vytrvalosti v práci k obhájení akreditace v následujících letech.

Za vedení nemocnice.

MUDr. Miroslava Člupková, MBA