Domů 9 Aktuality 9 Certifikát kvality a bezpečí na další tři roky

Certifikát kvality a bezpečí na další tři roky

Řízení kvality a bezpečí je nedílnou součástí zdravotní péče u nás již od roku 2015, kdy nemocnice v Dačicích poprvé získala certifikát kvality a bezpečí. Od té doby jsme odvedli velký kus práce. Snažíme se ve shodě s příslušnými zákony, vyhláškami a směrnicemi zajistit bezpečné prostředí a kvalitní péči pro všechny naše pacienty. Nástrojem k dosažení toho cíle jsou pravidelné audity činností a postupů, které ve zdravotnickém zařízení probíhají, ale také sběr dat od pacientů prováděný pomocí dotazníků spokojenosti.

Těší nás, že dne 6. prosince 2022, kdy u nás proběhlo již potřetí externí hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb, Nemocnice Dačice, a.s. prokázala splnění požadavků kladených na kvalitu a bezpečí zdravotní péče a získala certifikát na další 3 roky. K tomuto úspěchu přispěli všichni zaměstnanci, děkujeme Vám za společné úsilí.