Domů 9 Aktuality 9 Jihočeské zdraví č. 1/2020

Jihočeské zdraví č. 1/2020

Jihočeské nemocnice mají své noviny. Přečtete si spolu s námi, co nového se v nemocnicích Jihočeského kraje událo.

Nové vydání Jihočeského zdraví je věnováno ohlédnutí za posledními měsíci a COVID pandemií.

Za Nemocnici Dačice,a.s. manažerka kvality Bc. Petra Čeloudová připravila pro nové číslo dva rozhovory. Na str. 10 rozhovor s předsedkyní představenstva NDA – MUDr. Miroslavou Člupkovou, MBA., LL.M. o zvládnutí epidemiologické krize díky spolupráci jihočeských nemocnic a Jihočeského kraje a o přípravě na druhou vlnu a na str. 11 rozhovor s MUDr. Zdeňkou Žahourkovou o tom, jak probíhal provoz interní ambulance během koronavirové pandemie.

ke stažení – PDF – https://www.jihnem.cz/files/jihoceske-zdravi/jihoceske-zdravi-11.pdf

Děkujeme Vám, že nás čtete.