Aktuality

Kalendář

Pohotovost

Pouze víkendy a svátky:
Pro dospělé: 8.00-16.00 h
Pro děti: 8.00-14.00 h
Tel.: +420 384 358 276
Zdravotnická záchr. služba: 155

Domů 9 Aktuality 9 Kamba festival 2018 – pro zdravotníky

Kamba festival 2018 – pro zdravotníky

KAMBA FESTIVAL 2018 – odvaha

Termín: 8. 6. – 10. 6. 2018

Místo konání: Tábor – spolkový dům Střelnice

program: https://bit.ly/ChciNaFestival

video pozvánka:

https://www.youtube.com/watch?v=PKnQ8C6fjnA

facebook událost:
https://www.facebook.com/events/845335662307310/

 

 

Nezisková organizace KAMBA, z. ú. v roce 2018 pořádá druhý ročník jedinečného celonárodního KAMBA festivalu, který se bude konat v Táboře po dobu tří dnů. Jedná se o setkání (nejen) zdravotníků, kteří se mohou zúčastnit workshopů, poslechnout si nejlepší odborníky v ČR a také se inspirovat při rozhovorech se zajímavými a tvůrčími lidmi. Cílem je říci: obnovte svého zdravotníka, relaxujte, pečujte o sebe nejenom ze stránky fyzické, ale také psychické.

Účastníci se mohou těšit na profesora Jana Pirka, profesora Jaroslava Maxmiliána Kašparů, profesora Stanislava Komárka, doktorku Irenu Závadovou a mnoho dalších špičkových řečníků. Náplň bude nejenom inspirativní, ale také půjde o aktivní odpočinek. Hlavní program doplňuje hudba, divadlo a relaxace. Formou hlavního programu a doprovodných akcí festivalu chce Kamba docílit, aby každý odjížděl odpočinutý a povzbuzený novými myšlenkami.

Festival se koná v termínu 8. 6. – 10. 6. 2018 ve spolkovém domu Střelnice v Táboře. Workshopy se během víkendu konají na různých místech historického centra. Podrobný program je uveden na stránkáchwww.kamba.eu Zájemce si může vybrat vstupenku jednodenní a víkendovou.

Co o festivalu napsali účastníci?

„Organizace byla výborná, skvěle vybraní přednášející, zajímavé workshopy, krásná atmosféra na zahradě.“

„Líbila se mi témata, osobnosti,zaměření na osoby pomáhajících profesí, i výzdoba , doplňkový program, sebepoznávací workshopy i cvičení“

„Přátelská atmosféra, výborná odpočinková zona v zahradě, velmi kladně hodnotím výběr přenášejících.“

„Líbila se mi vysoká kvalita přednášek, prostředí, výborně zvládnutá organizace festivalu a celková atmosféra. Téma Kamby je přesně to, co jsem u nás postrádala.“

Přijeďte se přesvědčit i vy. www.kamba.eu