Domů 9 Aktuality 9 KAMBA FESTIVAL pro zdravotníky – 2.6 – 4.6. 2017 v Táboře

KAMBA FESTIVAL pro zdravotníky – 2.6 – 4.6. 2017 v Táboře

Vážení zdravotníci,

nezisková organizace KAMBA, která se zaměřuje na podporu zdravotníků v ČR si Vás dovoluje pozvat na jedinečný celonárodní KAMBA festival pro zdravotníky. Jedná se o setkání nás zdravotníků, kteří se můžeme zúčastnit workshopů, poslechnout si nejlepší odborníky a také se inspirovat při rozhovorech se zajímavými a tvůrčími lidmi. Cílem je říci: obnovme svého zdravotníka, relaxujme, pečujme o sebe nejenom ze stránky fyzické, ale také psychické.

Na těchto stránkách www.kamba.eu najdete kompletní program. Festival podpořili a navštíví osobnosti jako je prof. Cyril Höschl, prof. Jan Sokol, MUDr. Radkin Honzák, primářka mobilního hospice Cesta domů Irena Závadová a mnoho dalších. Náplň bude nejenom inspirativní, ale také nabídneme aktivní odpočinek. Hlavní program doplňuje hudba, divadlo a relaxace. Festival obohatí divadelní projekt Listování, hudební skupina Tarapaca Jazz, lektorka jógy Michaela Klímová. Můžete se těšit na klidný odpočinek na zahradě se zmrzlinou i na kouzelné historické centrum Tábora. Formou hlavního programu a doprovodných akcí festivalu chce Kamba docílit, abychom odjížděli odpočinutí a povzbuzeni novými myšlenkami.

Pro zaměstnance jihočeských nemocnic 200,- Kč, případě zájmu se obraťte na vedení Vaší nemocnice.

Těšíme se na Vaši účast.