Domů 9 Aktuality 9 Nemocnice Dačice, a.s. pořádá již 3. Den otevřených dveří

Nemocnice Dačice, a.s. pořádá již 3. Den otevřených dveří

Nemocnice Dačice, a.s. pořádá již 3. Den otevřených dveří od svého vzniku, a to dne 10.10.2012 od 13.00 do 15.00 hodin pro širokou veřejnost.

Občany Dačic a okolí zveme na prohlídky provozů a celého areálu formou komentované prohlídky s průvodcem. Vycházíme od ředitelství vždy v celou hodinu, a to ve 13.00 hod., ve 14.00 hod. a v 15.00 hod.. Prohlídky budou organizovány tak, aby nebyl narušen vnitřní provoz nemocnice, nebyli rušeni pacienti a přesto bylo umožněno návštěvníkům nahlédnout i do prostor, které nejsou běžně přístupné. Tato akce zapadá do akce Týden zdraví v Dačicích 2012 a budeme vás informovat i o dalších zdravotních službách provozovaných v areálu naší nemocnice.

Od října 2012 je uveden do provozu zrekonstruovaný pavilon s provozem ambulantní rehabilitace a ordinace rehabilitačního lékaře, i tyto prostory navštívíme a budete seznámeni s provozem uvnitř.

Budete mít možnost vidět nově zařízené rehabilitačním pracoviště s vodoléčbou celotělovou a končetinovou, elektroléčbou, léčbu parafínem a prostory pro individuální fyzioterapii.

Přijďte se podívat, pozeptat na to co vás zajímá a týká se Nemocnice Dačice,a.s. a dozvědět se co pro příští rok chystáme.

Za Nemocnici Dačice,a.s zve
MUDr.Miroslava Člupková