Domů 9 Aktuality 9 Neinvazivní ošetření pánevního dna

Neinvazivní ošetření pánevního dna

Nově jsme pro Vás rozšířili nabídku rehabilitačních procedur o neinvazivní léčbu při poruše funkčnosti pánevního dna.

Jedná se o rychlou, účinnou, bezobslužnou a bezbolestnou neinvazivní léčbu poruchy chronické či akutní funkčnosti pánevního dna.

Vysokofrekvenční terapie je účinná při chronických bolestech pánevního dna, prostatitidě nebo erektilní dysfunkci, inkontinenci i úrazech. Standardní doba terapie bývá šest až deset sezení po 30 minutách, přičemž je přístroj schopný za tuto dobu cca 12000 kontrakcí svalů pánevního dna. Jedná se o podpůrnou terapii, která společně se cvičením přináší rychlé výsledky. Cena jednoho ošetření vyjde samoplátce na 230,- Kč. Terapii může předepsat i Váš odborný lékař dle diagnózy, např. gynekolog, urolog či rehabilitační lékař.

V případě zájmu se  můžete objednat na recepci rehabilitační ambulance Nemocnice Dačice,a.s., kde Vám rádi zodpoví i případné dotazy. Tel.: 384 358 285.

Kompletní nabídku rehabilitačních procedur naleznete na https://nemda.cz/ambulance/ambulance-provozovane-nemocnici-dacice-a-s/rehabilitace/sluzby-nehrazene-pojistovnou/

Přístroj pro neinvazivní ošetření pánevního dna