Domů 9 Aktuality 9 Nový webový portál Jihočeských nemocnic.

Nový webový portál Jihočeských nemocnic.

41jihoceske_nemocnice_logo

Do nemocnic v jižních Čechách veřejnost může vstoupit z jediného místa. Na novém webu www.jihnem.cz, který je jakýmsi rozcestníkem jihočeských nemocnic, lze vedle ucelených informací o lékařské pohotovosti v Jihočeském kraji nalézt také kontakty na zdravotnická zařízení a fotogalerii jednotlivých nemocnic.

„Nové internetové stránky na adrese www.jihnem.cz jsou rozcestníkem, ze kterého se návštěvníci dostanou jediným kliknutím na web kterékoli jihočeské nemocnice. Zvláštní funkcionalitu pak nabízí přehled ambulancí všech jihočeských nemocnic s inteligentním filtrem, kdy pacienti mohou podle klíčových slov vyhledávat tu správnou ambulanci napříč jednotlivými nemocnicemi i městy. Naleznou zde pak jména ordinujících lékařů, ordinační dobu a telefonní číslo, na kterém se mohou objednat k vyšetření,“ uvedl Martin Bláha, předseda představenstva společnosti Jihočeské nemocnice, která nový web připravila.

Doplnil, že se na internetové stránky pravidelně přidávají aktuality ze života jihočeských nemocnic, lze zde stáhnout výroční zprávy všech nemocnic a zástupci médií se dokonce mohou zaregistrovat k odběru tiskových zpráv. „V sekci Kariéra zveřejňujeme inzeráty s nabídkou volných pracovních míst zdravotnických profesí ve všech jihočeských nemocnicích. Zájemci o práci u nás se tak mohou zaregistrovat k odběru těchto inzerátů a od okamžiku registrace budou všechny nové inzeráty automaticky dostávat na svůj mail, a to za celou skupinu jihočeských nemocnic,“ řekl Martin Bláha.