Domů 9 Aktuality 9 Od 25.5. 2020 je obnoven provoz jídelny

Od 25.5. 2020 je obnoven provoz jídelny

Vážení strávníci,

z důvodu zlepšení epidemiologické situace v Jihočeském kraji a rozvolňování nařízení vlády, přistoupilo vedení nemocnice příkazem č. 7 k obnovení provozu jídelny s platností od 25. 5 . 2020 za následujících podmínek:

1. VÝDEJ STRAVY STRÁVNÍKŮM V JÍDELNĚ NEMOCNICE
  2. Jídelna pro výdej stravy strávníkům do donesených nádob bude otevřena od 10.30 hod. a nesmí být užívána k jejich pobytu před výdejem a ani po výdeji stravy.
  3. Strávníci si při příchodu do jídelny dezinfikují ruce, zde umístěným dezinfekční přípravkem.
  4. Strávníkům stravujícím se přímo v jídelně bude vydávána polévka na talíře přímo u výdejního okénka, stejně jako hlavní jídlo, saláty a kompoty. Příbor bude vydáván balený v ubrousku a kompletní. Stravu vydává pracovnice kuchyně v ochranných rukavicích a nasazenou ústní rouškou přímo strávníkovi po ověření jeho předchozí objednávky ve stravovacím systému.
  5. Čaj a sifonovou vodu si může strávník natočit do hrnečku sám z termosu nebo sifonového přístroje.
  6. Upozorňujeme strávníky, že jídelna je určena JEN KE KONZUMACI STRAVY A JE NUTNO SE ZDE ZBYTEČNĚ NEZDRŽOVAT.

Prosíme Vás o důsledné dodržování hygienických podmínek. Myjte si ruce, při příchodu použijte dezinfekci, v jídelně se zdržujte pouze po dobu potřebnou ke konzumaci stravy. Berte ohledy na zdravotnický i kuchyňský personál a dodržujte stanovené časy výdeje obědů.

Děkujeme za pochopení.

Příkaz č 7-2020- Obnova provozu jídelny od 25 5 2020