Domů 9 Aktuality 9 Přijmeme sanitáře a nutričního terapeuta

Přijmeme sanitáře a nutričního terapeuta

Nemocnice Dačice, a.s. přijme do pracovního poměru na volnou pracovní pozici sanitáře a nutričního terapeuta.

Sanitáře do směnného provozu na oddělení následné péče jehož náplní bude poskytování ošetřovatelské péče pacientům. Nástup je možný ihned či dle dohody. Požadavky na pracovní pozici: sanitářský kurz (výhodou nikoliv podmínkou) empatie a vstřícný přístup k pacientům, zodpovědnost a spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost absolvování sanitářského kurzu, moderní a dobře vybavené pracoviště. V případě zájmu kontaktujte Bc. Petru Čeloudovou, tel.: 384358241, email: petra.celoudova@nemda.cz.

Nutričního terapeuta do stravovacího provozu. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup dle dohody. Požadavky na pracovní pozici: odborná způsobilost v oboru nutriční terapeut dle zákona č. 96/2004 Sb., zodpovědnost a spolehlivost, schopnost samostatného jednání. Nabízíme: týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost dalšího vzdělávání. V případě zájmu kontaktujte Ing, Martu Krechlerovou, tel.: 384 358 243, email: marta.krechlerova@nemda.cz.