Domů 9 Aktuality 9 Provozy Nemocnice Dačice,a.s. se postupně vrací k běžnému provozu.

Provozy Nemocnice Dačice,a.s. se postupně vrací k běžnému provozu.

Informace z Nemocnice Dačice,a.s. k 4.5.2020

Provozy Nemocnice Dačice,a.s. se postupně vrací k běžnému provozu.

Na lůžkovém oddělení fungujeme na 30 lůžkách s ochrannými osobními pracovními prostředky zaměstnanců, za přísných pravidel ochrany pacientů před Covidem-19. Jsou přijímáni pacienti z jiných nemocnic po otestování a po projití triaží v našem zařízení. Po dobu hospitalizace je pacientům  3x denně měřena teplota a sledován jejich zdravotní stav. Většina pacientů jsou po ortopedických operacích přijatí k rehabilitaci, která probíhá bez omezení. Návštěvy jsou ještě na oddělení zakázány.

Na našich ambulancích se vracíme k provozu před Covidem, samozřejmě za stanovených podmínek ochrany našich zaměstnanců. Žádáme pacienty o předběžné objednání telefonicky na jednotlivé ambulance a následné dodržení nošení ochranných roušek – ústenek. Kontakty s osobami Covid pozitivními  nebo osobami v karanténě hlaste předem zdravotníkům, umožníte tak jejich ochranu a Vaše ošetření bez dalšího šíření infekčního onemocnění.

MUDr. Miroslava Člupková, MBA, LL.M.

Oddělení lůžkové rehabilitace