Aktuality

Kalendář

Pohotovost

Pouze víkendy a svátky:
Pro dospělé: 8.00-16.00 h
Pro děti: 8.00-14.00 h
Tel.: +420 384 358 276
Zdravotnická záchr. služba: 155

Domů 9 Aktuality 9 Reakreditace nemocnice

Reakreditace nemocnice

Dne 19.10.2018 probíhala v Nemocnici Dačice,a.s. celodenní reakreditační kontrola komise odborníků České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o..

Pracovníci se zde sešli po 3 letech od 1. akreditace v roce 2015 a procházeli všechny provozy nemocnice a kontrolovali procesy, postupy, zkoušeli zaměstnance z odborných problematik, vnitřních předpisů atd.

Od udělení akreditačního certifikátu v roce 2015 jsme průběžně zlepšovali své postupy a procesy, učili jsme se nové metody a zaváděli je do praxe, zdravotnický personál zlepšoval svou zdravotnickou dokumentaci,zaváděli  jsme do vnitřních předpisů novou legislativu a následně i do praxe na pracovištích. Je to nekonečný běh, který je se může zdát někomu zbytečný, ale pro poskytovatele zdravotních služeb je to proces nezbytný.Dbáme velice na kvalitu poskytovaných služeb pacientům a na jejich bezpečí v naší nemocnici.

Proto ráda touto cestou děkuji všem zaměstnancům Nemocnice Dačice,a.s. na všech  pracovištích za jejich osobní podíl na získání Certifikátu kvality a bezpečí na další 3 roky.  Naše práce nekončí, musíme pokračovat dál a trvale zajišťovat kvalitní poskytování zdravotních služeb, a proto je tento výsledek tak potěšující.

MUDr. Miroslava Člupková, MBA, LL.M.