Domů 9 Aktuality 9 Upozornění strávníkům – změna od 1.2018 – stravenky x karty

Upozornění strávníkům – změna od 1.2018 – stravenky x karty

ke stažení –  Oznámení strávníkům NDA

Vážení strávníci,

dovolujeme si Vás informovat, že od 1.8.2018 bude zprovozněn nový elektronický objednávkový systém stravování. Objednávání bude probíhat pomocí čipové karty, kterou obdrží každý strávník na vratnou zálohu 100,- Kč. Papírové stravenky budou platit do 31.7.2018 a hodnota nespotřebovaných zaplacených stravenek každého strávníka bude po jejich předložení nahrána na čipovou kartu při její aktivaci. Kartu si budete moci nabíjet na pokladně nemocnice v době pokladních hodin, stejně jako jste si  kupovali stravenky nyní, tedy po uhrazení odpovídající částky Vám bude částka aktivována na kartu.

Možnosti objednávání stravy budou buď na terminále, který je umístěn v jídelně nebo přes internet (funguje i pro chytré telefony), kdy veškeré údaje obdržíte při aktivaci karty na pokladně a odkaz na příslušné www stránky – www.nemda.cz/obedy

Vzhledem k elektronizaci celého procesu a propojení objednávkového systému se skladovým systémem a kalkulacemi stravy,  bude možné objednávat stravu do 9.00 hod dne předcházejícího dne objednávky. Pak se systém pro následující den uzavře a nebude možné do něj vstupovat. V případě technických dotazů se obraťte při nákupu karty na pokladnu.

Předem se omlouváme za případné problémy, ale důvodem této změny byl zvyšující se počet strávníků a neúměrná administrativní zátěž pro nutriční terapeuty. Předpokládáme, že se tímto proces zjednoduší a každý strávník dostane, co si objednal.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Marta Krechlerová, člen představenstva Nemocnice Dačice, a.s.