Domů 9 Aktuality 9 Úprava výdeje obědů pro cizí strávníky

Úprava výdeje obědů pro cizí strávníky

V závislosti na epidemiologické situaci dochází do odvolání ke změně výdeje obědů pro cizí strávníky.  S platností od 16. 3. 2020 platí výdej stravy pouze do vlastních jídlonosičů  v době od 10.30 do 11 hod ze speciálního výdejního okna (prosíme o dodržování odstupů a neshlukování se, rozvoz stravy nemocnicí zajišťován nebude). Vstup do jídelny bude umožněn pouze zaměstnancům nemocnice.  Externí zdravotní personál (lékaři a sestry soukromých ambulancí, zaměstnanci DS atd.) si bude stravu též odnášet v jídlonosičích ve standardní čas.  Pokladní hodiny zůstávají zatím bez omezení, prosíme Vás o dobytí stravovacích karet na min. 14 dní a platbu bezkontaktně kartou.  Uzavřením jídelny zaniká dočasně možnost objednávat stravu přes terminál v jídelně. Objednávky jsou možné stále přes internet nebo telefonicky na tel.: 384 358 211 v době pokladních hodin.  Seniorům nad 70 let doporučujeme dočasně využít dovážkové služby sociálních služeb.

Děkujeme za pochopení.