Pohotovost

Pro dospělé: 8.00-16.00 h
Pro děti: 8.00-14.00 h
Zdravotnická záchr. služba: 155

Domů 9 Aktuality 9 VÝVOJ DĚTSKÉ NOHY OD POČETÍ, POROD, PRVNÍ ROK ŽIVOTA AŽ PO PRVNÍ KRŮČKY

VÝVOJ DĚTSKÉ NOHY OD POČETÍ, POROD, PRVNÍ ROK ŽIVOTA AŽ PO PRVNÍ KRŮČKY

JAK A CO MŮŽEME BĚHEM VÝVOJE OVLIVNIT, CO DĚLAT A NEDĚLAT, JAK ZDRAVÝ VÝVOJ PODPOŘIT A JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ŽE „SE NÁM NĚCO NEZDÁ“

SEMINÁŘ POVEDE Bc. TEREZA SEDLÁKOVÁ (fyzioterapeutka)

• 1. z řady seminářů a workshopů, které se budou konat v Nemocnici Dačice a.s.
  • Seminář je určen pro rodiče dětí všech věkových kategorií, zájemce o téma dětské nohy, kohokoliv, kdo si chce rozšířit obzory a něco se dozvědět.
  • Během semináře se dozvíte, kdy začíná vývoj dětské nohy, jaký je rozdíl mezi vývojovými vadami a vadami vrozenými, jak můžeme zdravý vývoj dětské nohy podpořit, jaké pomůcky pořizovat a kterým se naopak vyhnout, kdy je čas na první boty, kdy je postavení nohou do O či do X v normě a kdy je třeba ho řešit, jak postupovat, když se nám „něco nezdá“ a mnoho dalšího.
  • Kdy? Sobota 3.2.2024 od 16:00 h
  • Místo konání Nemocnice Dačice a.s. tělocvična amb. rehabilitace
  • Cena semináře 350,- Kč, platba v hotovosti na místě před seminářem
  • Délka trvání cca 2 hodiny + prostor na diskuzi a otázky
  • Rezervační email: info@nemda.cz
  • Možnost přijít s dětmi (tentokrát nebude seminář prakticky zaměřen, proto je na zvážení každého, zda chce přijít sám či s dětmi), menší hrací koutek bude k dispozici
  • Na semináři bude možnost se přihlásit na cvičení rodičů s dětmi (zaměřené převážně na dětskou nohu), které bude probíhat od 6.2. 2024 v úterý od 16:00-17:00 h v Nemocnici Dačice a.s. v tělocvičně RHB pod vedením fyzioterapeutky Bc. Terezy Sedlákové. Cena za 1 h cvičení 150,- Kč (rodič + dítě). Platba poukazem či v hotovosti na místě. Mimo seminář se objednávejte na facebooku přes skupinu Cvičení rodičů s dětmi- fyzioterapeutka. Při objednávce uvádějte i věk dítěte.