Cvičení pro veřejnost

Spinning

Spinning stimuluje všechny svaly a má pozitivní vliv na celý dýchací a oběhový systém. Pravidelně cvičení na spinningovém kole zlepší celkovou fyzičku, posílí odolnost těla, sníží celulitidu a strie. Během tréninku pracují hýždě, stehna, boky, svaly břicha a nohou. Zlepšuje se krevní oběh, čímž se pokožka stává v těchto místech pevnější a pružnější. Spinningový trénink má pozitivní vliv na celé tělo, tvaruje postavu a pomáhá posílit svaly nohou a zad.

Během tréninku na spinningových kolech – spinnerech překonáváme trasy různé obtížnosti – stoupání, sestupy a také jízda po rovině. Spinningový trénink zlepší kondici a vytrvalost. Při spinningu je také důležité změna tempa. Po chvilce rychlého šlapání se zpomalujeme, na pár minut cvičíme pomaleji, abychom mohli za chvíli přejít k velmi rychlé jízdě. Během tréninku bychom měli zkusit také stojící šlapání. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod.

Spinning – pondělí, čtvrtek, neděle – 18.00 – 19.00 hod

Cena 100,- Kč/ 1 lekce – max. 8 cvičících

Spirální stabilizace zad

Metoda Spirální stabilizace zad stabilizuje a mobilizuje páteř, je založena na procvičování dlouhých svalových řetězců ve tvaru spirál, které protahují páteř směrem vzhůru a vyrovnávají ji do centrální osy. Integruje posilování, protahování a nácvik koordinace pohybu. Cvičení slouží k prevenci a léčbě problémů s páteří, například výhřezu meziobratlové ploténky.
Naučíte se správně stát, sedět i chodit metodou Spirální stabilizace jako prevence bolesti zad.
Spirální stabilizace zad – pondělí, středa 16.30 – 17.30 hod
Cena 100,- Kč/ 1 lekce – max. 10 cvičících

Obecné podmínky

Cvičení probíhají v tělocvičnách ambulantní rehabilitace – pavilon č. 7.
S sebou si vezměte pohodlné oblečení, přezůvky, ručník, pití.

Na cvičení je nutné se předem objednat telefonicky na recepci rehabilitace na tel.: 384 358 285.

Cena poukazu na 10 lekcí – 1000,- Kč. Zakoupit poukaz můžete již nyní denně v pokladně nemocnice od 8 hod – 12 hod, 12.30 hod – 14 hod, v úterý a čtvrtek do 16 hod. Přímá platba za cvičení na recepci rehabilitace již nebude možná.

Těšíme se na Vás.

Fyziojóga, cvičení pro těhotné, cvičení pro rodiče s dětmi a kondiční cvičení pro ženy nebude v roce 2024 pro veřejnost otevřeno. Fyziojóga s Anetou a cvičení pro rodiče s dětmi s Terezkou jsou uzavřené skupiny.

Děkujeme za pochopení.

Rezervace termínu