Domů 9 O nás 9 Kvalita a bezpečí 9 Ocenění a certifikáty

Ocenění a certifikáty

Nemocnice Dačice, a.s. byla organizačním výborem konference Kvalita a bezpečná péče vyhodnocena jako absolutní vítěz projektu „Kvalitní a bezpečná nemocnice 2019“ v kategorii Nemocnice následné péče. Soutěž již několik let vyhlašuje Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o.

Velice nás těší, že naše nemocnice uspěla v silné konkurenci dalších zdravotnických zařízení z celé republiky. Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví poprvé hodnotila kvalitu poskytované péče v dačické nemocnici v prosinci 2015.

Poslední akreditace – externí hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb proběhla již potřetí 6. prosince 2022. Nemocnice Dačice, a.s. opět prokázala, že poskytuje kvalitní a bezpečnou péči a získala Certifikát kvality a bezpečí s platností na další 3 roky.

Certifikát kvality a bezpečí

Ocenění, které jsme získali, má pro nás velký význam, je znamením pro naše pacienty, že péče, kterou jim u nás poskytujeme je kvalitní a bezpečná, je také oceněním všech zaměstnanců Nemocnice Dačice, a.s.

Foto z předání ocenění dne 17. září 2019