Domů 9 O nás 9 Nemocnice 9 Rekonstrukce

Rekonstrukce

V letech 2019 a 2020 proběhla v nemocnici kompletní rekonstrukce obou stanic LDN ve 2. a 3. NP hlavní budovy nemocnice. Cílem bylo vytvořit prostory přívětivé jak pro pacienty, tak pro zaměstnance. Z tohoto důvodu byly ve všech pokojích vybudovány koupelny s WC, pro zdravotnický personál jsme vytvořili nové zázemí v podobě sesterny a vyšetřovny a na obou patrech vznikly velké cvičebny pro rehabilitaci, na kterou se v rámci následné péče zaměřujeme především.

Rehabilitace je ovšem naší hlavní náplní i v rámci činnosti ambulancí, a proto jsme v roce 2021 díky rekonstrukci části 1. NP hlavní budovy nemocnice rozšířili pracoviště ambulantní rehabilitace. Zde vznikly především cvičebny pro individuální fyzioterapii, ale také nová velká cvičebna z původní zimní zahrady. Samozřejmostí je nové sociální zázemí pro pacienty i pracovníky rehabilitace.